تبلیغات
روش های نوین تربیت وتدریس

روش های نوین تربیت وتدریس
همیشه نباید ما بزرگترها به کودکان نمره«بیست»بدهیم،بگذاریدیک بار هم آنها به ما «بیست» بدهند
نویسندگان
نظر سنجی
دانش آموز دیپلمه هستم چگونه عشقم را مدیریت کنم تا به اهدافم برسم؟


رازهایی از آنچه یك مرد باید درمورد یك زن بداند!

زنان دختربچه ای درونشان دارند كه دلش می خواهد احساس كند او را می پرستید، به او توجه نشان می دهید، برای وجودش اهمیت قائلید وبه فكر او هستید.مردان بسیار در خود فرو می روند وزنان این كار آنان را بی توجهی به خود تعبیر می كنند.اگر مردی طی روز تلفن كوتاهی به همسرش بزند ونشان دهد كه درفكر اوست، آثار این كار ماه ها در زن پا برجا خواهد ماند. پس مردان باید زنان را به دنیای درون خود راه دهند.

اما مردان بسیار تودار هستند واحساساتشان راپنهان می كنند و این گونه به بار آمده اند.

درنقطه مقابل، زنان بلند بلند فكر می كنند وهر چه دردلشان می گذرد بیرون می ریزند.بنایراین وقتی مردان به زنان نمی گویند كه چه اتفاقی  افتاده است،آنان فكر كنند مردان پنهان كاری می كنند.وقتی می پرسند :«چه مشكلی پیش آمده؟» ومردان پاسخ می دهند«هیچی» گمان می كنند دروغ می گویند . نمی دانند كه منظور مردان از گفتن «هیچی» این است كه«فعلا نیازی به دانستن چیزی نداری.من خودم هنوز سعی دارم بفهم چه مشكلی پیش آمده.»

زنان نیازمندند از آن چه درون مردان می گذرد آگاه شوند.برای آنان مهم نیست كه همه چیز روبه راه است یا مشكلتان را حل وفصل كرده اید یا پاسخی برای آن پیدا كرده اید.فقط می خواهند مردان را بشناسندوآنان را وادار كنند در زندگی مردان تفاوتی ایجاد كنند.زنان نیروی خلاق وآفریننده ای دارند.ومی توانند اوضاع از آنچه كه هست ،بهتر بسازند.زنان به دنبال پیشرفت وبهبود هستند.كافی است به زنان بگوئید:« عزیزم اگر موهایت را كمی چنین وچنان كنی یا اگر اتاق ها را باگل تزئین كنی، بهتر خواهد شد.»

بنابراین زنان می خواهند  بدانند كه وجودشان برای شما مردان مهم است.

... زنان می خواهند پرستیده شوند. نقاط حساس زنان از نظر فیزیولو‍یكی از گردن به بالاست.اگر مردی بنشیند وبه همسرش بگوید چقدر دوستش دارد او برای هرگونه رابطه ای آماده خواهد شد.اما اگر بكوشد مدت بیست دقیقه همسرش را كاملا دراختیار بگیرد، خیلی زود او را خسته خواهد كرد.پرستش عاطفی زن، چیزهای زیادی نصیب مرد خواهدكرد؛ بسیار بیشتر از تلاش برای یك همه فن حریف بودن. زنان از این كار متنفرندوهمواره این حرف را پشت سر مردان می زنند.


طبقه بندی: روانشناسی، راز های زندگی،
[ سه شنبه 3 تیر 1393 ] [ 06:13 ب.ظ ] [ مجید رحمانی ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ توسط مجید رحمانی،مشاور واستاد دانشگاه دررشته فلسفه تربیت تهیه گردیده است
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
} } document.onmousedown=noRightClick داغ کن - کلوب دات کام -download2">@moshavereschool