تبلیغات
روش های نوین تربیت وتدریس

روش های نوین تربیت وتدریس
همیشه نباید ما بزرگترها به کودکان نمره«بیست»بدهیم،بگذاریدیک بار هم آنها به ما «بیست» بدهند
نویسندگان
نظر سنجی
دانش آموز دیپلمه هستم چگونه عشقم را مدیریت کنم تا به اهدافم برسم؟


پنج روش برای جذبه و گیرایی داشتن:

1) پذیرش: بزرگترین هدیه ای است که می توانید به کسی بدهید، در واقع دیگران را باتمام وجودشان و به شکلی که هستند می پذیرید و محدودیتی قائل نمی شوید.

2) قدر شناسی و سپاسگزاری: هر گاه از دیگران به خاطر کاری که کرده اند، قدرشناسی می کنید، بر عزت نفس آنها می افزایید و به آن ها احساس ارزشمند بودن می دهید.

3) تأیید و تصدیق: می گویند:« بچه ها به خاطرش گریه می کنند و مردان در طلب آن می میرند». در تمام مدَت زندگی، همه ی انسان ها در ذهن نیمه هشیار خود به شدت نیازمند آنند که اعمال و رفتار و دستاوردهایشان مورد تأیید و تصدیق واقع شود.

4) تحسین کردن: وقتی دیگران را با تمام وجود تعریف و تحسین می کنید، خود به خود احساس بهتری درباره ی خودشان پیدا می کنند. خودشان را بیشتر دوست می دارند، شما را هم بیشتر دوست می دارند.

5) توجه کردن: این قدرتمند ترین اقدامات و رفتارها برای ایجاد عزت نفس و کلید رسیدن به جذبه و گیرایی فوری است.

نفوذ کلام بر زنان

مهم ترین و بدیهی ترین نیازهای احساسی اغلب زنان، محبت، و توجه و احترام است. آنها با توجه به رفتار و توجه دیگران ، روی آنها قضاوت می کنند. راه نفوذ کلام بر زنان، توجه 100درصد به سخنان آنها، بدون قطع کردن رشته ی سخن است. از این رو اگر می خواهید توجه همسرتان را به خود بیشتر جلب کنید، به حرف های او خوب گوش دهید. این بار که در حضور همسرتان هستید، از اینکه درباره ی خودتان حرف بزنید خودداری ورزید. به جای آن از او سؤال کنید، درباره ی اینکه روزش را چگونه گذرانده است بپرسید. درباره ی زندگی و نگرانی هایش سؤال کنید و بعد در سکوت و با تمام وجود به جواب هایش گوش بدهید.

نفوذ کلام بر مردان

مردها به شدت به اینکه از گیرایی برخوردار باشند و نفوذ کلام داشته باشند، لذت می برند. زن می تواند با رفتار درست این گیرایی را به شوهرش بدهد. روان شناسان معتقدند مردان با مشکل عدم امنیت خاطر درباره ی پست و مقام خود روبرو هستند. بسیاری از آنها از این می ترسند که ناگهان همه ی دستاوردهایشان را از دست بدهند. راه نفوذ بر مردان ساده است. وقتی از مردها به خاطر موفقیت ها و دستاوردهایشان تعریف کنید، آنها تحت تأثیر قرار می دهد. وقتی زنی به شوهرش لبخند می زند، او را شاد می کند و بر عزت نفسش می افزاید- به شوهرش احساس امنیت خاطر بیشتری می دهد. هر ابرازی از تشکر و سپاسگزاری و تأیید و تصدیق دستاوردهای مرد، سبب می شود که احترام او به شما دوچندان شود.
طبقه بندی: روانشناسی، راز های زندگی،
[ جمعه 11 دی 1394 ] [ 10:07 ب.ظ ] [ مجید رحمانی ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ توسط مجید رحمانی،مشاور واستاد دانشگاه دررشته فلسفه تربیت تهیه گردیده است
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
} } document.onmousedown=noRightClick داغ کن - کلوب دات کام -download2">@moshavereschool